3 çocuk annesi eski eşini öldürüp, intihara kalkıştı

on

Adana'nın Yüreğir ilçesinde meydana gelen olayda, 16 yıl evvel evlenen Ümit Sevinç ve Şükriye Gür, şiddetli geçimsizlik nedeniyle kısa mühlet evvel boşandı.

EVVEL EŞİNİ ÖLDÜRDÜ SONRA KENDİ BOĞAZINI KESTİ

Ümit Sevinç, argümana nazaran, konutuna gittiği eski eşi ile tartıştı. Tartışmanın büyümesiyle Sevinç, mutfaktan aldığı bıçakla 3 çocuk annesi Şükriye Gür'ü öldürdü, daha sonra kendi boğazını da keserek intihara kalkıştı. Bağrışma seslerini duyan komşuların ihbarıyla meskene sağlık ve polis takımları sevk edildi.

GRUPLAR İKİLİYİ KANLAR İÇİNDE YATARKEN BULDU

Polisler, apartmanın 3'üncü katındaki dairenin kapısı açılmayınca itfaiyeyi aradı. İtfaiyecilerin gelmesiyle meskenin çelik kapısının kırılmasının akabinde içeri giren gruplar, Ümit Sevinç ile Şükriye Gür'ü kanlar içinde yatarken buldu. Gruplar, yaptığı denetimde, Gür'ü hayatını kaybettiğini belirledi.

ESKİ KOCANIN SAĞLIK DURUMU KRİTİK

Şükriye Gür'ün cansız vücudu, otopsi için Adana İsimli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Sevinç de sağlık görevlilerince ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan Ümit Sevinç'in sağlık durumunun kritik olduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Demirören Haber Ajansı / Gökhan Keskinci - 3. Sayfa