Derya Alabora’dan “Cinsel ilgiye girdiğin en enteresan yer?” sorusuna yanıt

on

Son olarak Kırmızı Oda dizisinde Dara'nın annesini oynayan başarılı oyuncu Derya Alabora, YouTube'da yayınlanan Burada Neler Dönüyor Bi Bilsen programına konuk oldu. Bütün sorulara tüm açıklı sözlülüğüyle yanıt veren oyuncu, cinsel hayatıyla ilgili de konuştu.

"ERKEKLERE BAYILIYORUM"

Bu vakte kadar sayısız projede yer alan başarısıyla isminden kelam ettiren oyuncu, "Cinsel yönelimini sorguladığın oldu mu?" sorusuna "Erkeklere bayılıyorum. Bir erkek öğretisi doğrultusunda büyüdüm" karşılığını verdi.

İLGİYE GİRDİĞİ EN DEĞİŞİK YERİ SÖYLEDİ

Derya Alabora, cinsel tercihiyle ilgili sorunun akabinde cinsel alakaya girdiği en farklı yeri de söyledi. Alabora, "Koli kestiğin (eşcinsel argosunda cinsel ilişki) en sıra dışı yer" sorusuna "Bir apartmanın girişi" dedi.

"İLİŞKİNİN UZUN SÜRMESİ İÇİN UFAK TEFEK ŞEYLERİN YAŞANMASI LAZIM"

Her soruya karşılık veren oyuncu, "Hiç açık bağlantı yaşadın mı?" sorusu üzerine kelamlara şöyle devam etti: "Bu açık bağlantı ismi altında olmadan her vakit yapılan bir şey. Aldatmak en sevmediğim şey. Uzun bağlantılarda kesinlikle bir şeyler oluyor. Olması gerekir. Aslında bunlar olmazsa o bağlantı uzun sürmez. Alaka açık olduğu vakit bende olmaz. Beşerler ufak tefek şeyler yaşayabilir lakin açık etmeden. Bunun ismini da aldatmak değil mola koyalım. Molalı münasebetler yaşadım. Bunların söylenilerek yapılmasına karşıyım."